Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda Dil Okulları


Yeni Zelanda'da dil eğitimi almayı planlıyorsanız, mükemmel bir doğa ve iklime sahip bir adada hem ingilizce öğrenirken, hem de efsanelerdeki gibi bir tatil yapabilirsiniz. Resmi dilin Ingilizce olduğuYeni Zelanda da dil kursları oldukça kalitelidir. Yeni Zelanda'nın en popüle dil okulları Auckland, Wellington ve Christchurch de bulunmaktadır. Yurtdışı eğitim pazarında sağlam bir yer edinmeye çalışan Yeni Zelanda'da ekonomik dil eğitimi fiyatları ve diğer İngilizce konuşulan ülkelere kıyasla daha düşük olan konaklama giderleri, Yeni Zelanda'da dil eğitimi almayı cazip hale getirmektedir. Yeni Zelanda'da bir yıl süreyle dil eğitimi alan öğrencilere haftada 13 saat çalışma izni verilmektedir. 

Ekonomik eğitim maliyetleri ve part-time çalışma izni Yeni Zelanda ABD ve İngiltere'ye göre çok daha düşük olan yaşam giderleri ve eğitim ücretleri ile nitelikli yurtdışı eğitiminin en ucuza malolduğu ülkelerden biridir. Nüfusunun azlığına karşın, Yeni Zelanda ingilizce eğitimi konusunda oldukça fazla tercih edilmektedir. Yurtdışı eğitim in yeni popüler mekanlarından biri olma yolunda hızla ilerleyen Yeni Zelanda da İngilizce eğitimi alanlar oldukça memnu dönmektedir.

Dil Okulları


EmbassyCES Dil Okulu


LSI Dil Okulu

 
  
İngiltere Dil Okulları hakkında merak ettiğiniz herşeyi burada bulabilirsiniz. İngiltere Dil Okulları ve diğer tüm sorularınız için Bize Ulaşın.


Copyright © 2021 Dil-Kursu.com Ankara: 0(312) 466 61 00 - Istanbul: 0(212) 293 72 00