Referanslarımız

Referanslarımız


Cantuğ Çağlıcan /Ingiltere

Üniversitemde bir yıllık hazırlık sınıfından sonra yurt dışına gitmeye karar vermiştim ama aklımda o kadar çok soru vardı ki o yüzden bende bir çok şirkete mail attım sadece Dil Kursu bana cevap verdi ve mail atarak değil telefonla arayarak o gün telefonda Esra Hanımla görüşmüştüm. O gün Esra Hanımın hayatımda bir çok şeyi değiştireceğine inanmazdım.

 İlgisi, sonsuz sabrı ki muhtemelen bir ara ailesiyle telefonla görüştüğünden daha çok aramışımdır :), sıcak tavrı ve iş bilirliği, tecrübesi bana ışık oldu diyebilirim.

 Şimdi Londra'da inanılmaz bir tatil geçiriyor ve dilimi geliştiriyorum, yeni insanlar tanıyorum kısacası rüya gibi hepsi Dil Kursu sayesinde ne kadar teşekkür etsem az.

Ayşe Özkahraman /Ingiltere

Yurtdısına gitmeye karar vermemle birlikte,annemin harıl harıl şirket araştırma süreci başladı. Annem birçok şirket buldu;onlarca kişiyle konuştu telefonda,bilgi aldı.Son konuştuğu şirket KARYA İNTERNATIONAL oldu. Çünkü başka hiçbir yerle görüşmesine gerek kalmadı.Telefondaki Esra Hanım ona cok güven vermiş,kararı kesinleşmişti.O ara benim sınavlarım oldugu için hiç ilgilenemedim bu durumla. Annem ve Esra Hanım telefon görüşmeleriyle herseyi hallettiler benim yerime. Ben sadece evraklarımı teslim ettim ve şuan İngilteredeyim :) Esra Hanım'ın benim zevklerime uygun, mutlu olabileceğim her türlü olanağın belirlenmesindeki rolü çok büyüktür. Şuan çok mutluyum. Okulumu sevdim. Çok kibar,güler yüzlü,sizi hep memnum etmeye calışan insanlar var o okulda. Brighton çok güzel bir şehir. Caddelerinde dolaşmak bile insana çok keyif veriyor. Her türlü sorunumda ulaşabileceğim, sorunlarımı anında çözebilecek biri var, o kişi Esra Hanımm :) Size herşey için çok teşekkür ederimm.İyi ki tanıştık sizinle..Songül Hanım'da beni evinde en güzel şekilde ağırladı,bana destek oldu.Bunu asla unutamam. Yaptığınız şeylere ne kadar teşekkür etsem az.

Gökhan Çalış /Ingiltere

Merhaba ben Gökhan Çalış. ESOGÜ İnşaat Mühendisliği bölümü mezunuyum. Sanırım Dil Kursu ‘ın  ve tabi ki ASLI EREN’in en uzun sure ayırdıgı ogrencilerden biriyim. Üniversite son sınıfın şubat ayında ilk ıletişime geçtim ve bır sonraki  yıl (2012) mayıs ayında İngilterede master eğitimine başladım. Sürenin bu kadar uzun olmasının  sebebi benim okulumun uzamasıydı ama bu surec boyunca  arastırmadıgımız ulke arasırmadıgımız  sertifika programı,master programı  kalmadı desem yeridir ve yaklasık bır bucuk aydır İngilteredeyim. Aslı  Hanım bu uzun surecte, bana  her zaman yardımcı oldu ve ınanılmaz ılgı gosterdı. Ona ne kadar tesekkur etsem azdır cunku hayatımın en dogru kararını gercekleştırmemde buyuk pay sahıbı.

Yasin Oğuz /Amerika

Merhabalar;
Gözde hanım nasılsınız. Ek'te birkaç fotoğraf var.

İyiyim ben. Zaman geçtikçe alışıyorum. Değişik kültürlerden öğrencilerle tanıştım. Burada inanılmaz asyalı var. Koreli-Çinli ve Japon birçok kişi tanıdım. Els dil kursu güzel. Sistemi çok farklı. Zaman buldukça geziyorum . İngilizce konuşmak biraz zamanımı alacak gibi.. Ama gayretim son haddinde.

 Çok sık yazamazsam kusura bakmayın.


Ece Yıllıkçı /Amerika

Öncelikle Esra hanıma sonsuz tesekkurlerımı sunmak ıstıyorum.
Bir anda karar vermiş olduğum Amerika maceramda ,Sadece telefon ile görüserek  tüm herşeyi sorunsuz bir sekilde halletti  ve bana geriye sadece gitmek kaldı.

Bir işi uzak mesafeden sadece telefon ile yapabilmek profesyonelliğin ve işinde uzman olmanın en iyi göstergesidir.
Çok fazla soru sormama,sürekli fikir değiştirmeme,vaktimin kısıtlı olmasına rağmen Esra hanım herşeyi sabırla,sevgiyle ve bilinçli bir şekilde ayarladı.
Ki Esra hanım ile tanıstıgım da söylediğim şey şuydu**Ben siz olsaydım,benimle uğraşmazdım..Tebrikler** ...
4 ay boyunca los angelesta yaşadım ve tamamen "Calıfornıa Dream"dı....Maalesef bitti...
Bana gitmeden önce ve orada karşılaştığım sıkıntılarda her zaman en hızlı şekilde yetişen ,yardım eden ve destekleyen Esra hanıma minnettarım.
Amerikaya gitmeyi düşünen herkese Esra hanım ile bir kere konuşmasını öneririm zaten diğer firmalarla olan farkı anında anlayacaksınız.
Esra hanım,hawaii magnetinizi kargoya veriyorum :))))))

Zühal Kılınç /Malta

İngilizce öğrenmek için yıldır büyük çaba gösteriyordum. En sonunda Malta’ya işimden 15 günlük yıllık izin alıp gitmeye karar verdim.  Malta hakkında arkadaşlarımdan dolayı biraz bilgim vardı. Daha sonra internetten Dil Kursu buldum ve telefon ettim.  Esra Hanım’ın çok sıcak bir ses tonu ve yaklaşımıyla bana çok yardımcı oldu. Esra Hanım bana uzun uzun hangi programların benim için uygun olacağını anlattı. Kafamda artık her şey  çok daha netti ve ben ve arkadaşım birlikte Malta'ya dil okuluna gitmeye karar verdik. 15 gün kısa bir süreydi ve en verimli şekilde geçirmeliydim.  Konaklama konusunda Karya bana çok yardımcı oldu. Esra Hanımla beraber en güzel konaklamayı seçtik ve gerçekten de gittiğimde gördüm ki en rahat ve ferah apart bizimkiydi. Butun arkadaşlarım bizi çok kıskandı. Malta’da hiç zorluk yaşamadım. Havaalanında bizi aldılar ve kaldığımız aparta bıraktılar. ESE’de dersime giren öğretmenlerim çok profesyoneldi ve ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. Keşke Malta’da imkanım olsaydı da 6 ay kalabilseydim. Harika arkadaşlarım oldu ve hala kendileriyle görüşüyorum. Dil Kursu ve Esra Hanım bütün yaptıkları için binlerce teşekkür ediyorum. 
İngiltere Dil Okulları hakkında merak ettiğiniz herşeyi burada bulabilirsiniz. İngiltere Dil Okulları ve diğer tüm sorularınız için Bize Ulaşın.


Copyright © 2021 Dil-Kursu.com Ankara: 0(312) 466 61 00 - Istanbul: 0(212) 293 72 00