Amerika Dil Okulları

Amerika Dil Okulları


Amerika'daki dil okulları ve üniversitelere bağlı yabancı dil merkezleri, öğrencilere ve profesyonellere yönelik zengin dil eğitim programları na sahiptirler. İngilizce eğitimi alacak öğrencilerin katılabileceği programların ders saati haftalık minimum 20 ders ve üzeri olmalıdır. New York, Boston, San Francisco, Los Angeles ve San Diego uluslararası öğrencilerin dil eğitimi konusunda en çok tercih ettikleri şehirlerdir. Amerika TOEFL'sız üniversite geçişi için ideal bir seçenektir. Amerikada 500 ünversiteye hiçbir sınava girmeksizin direk geçiş yaptırabilmekteyiz. 

Amerika dil okullarında ekonomik fiyatlar öğrencilerin iyi bir eğitim alması için mükemmel bir avantajdır. Amerika'da dil eğitimi öğrencilerin gelecekte iyi bir iş ve kariyer sahibi olabilmelerindeki katkısı nedeniyle son yıllarda oldukça cazip hale gelmiştir. Amerika'da eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alan ABD dil okulları için birçok şehirde her bütçeye uygun dil kursları bulunmaktadır. ABD dil okulları eğitim kalitesi açısından çok iyidir. Amerika'da dil okulları ve Amerika'da Staj seçenekleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dil Okulları


EC Dil Okulu


ELS Dil Okulu

EmbassyCES Dil Okulu

FLS Dil Okulu


Sprachcaffe Dil Okulu


Intrax Dil Okulu


LSI Dil Okulu


MLM Dil Okulu 
İngiltere Dil Okulları hakkında merak ettiğiniz herşeyi burada bulabilirsiniz. İngiltere Dil Okulları ve diğer tüm sorularınız için Bize Ulaşın.


Copyright © 2021 Dil-Kursu.com Ankara: 0(312) 466 61 00 - Istanbul: 0(212) 293 72 00